| Kenteken | T-510-HR |
| Merk | Toyota |
| Type | yaris |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 31-10-2018 |
| Nieuwprijs | € 17.919,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 53 Kw | 72 pk |
| Vermogen per kg | 0,05 Kw/kg |
| Topsnelheid | 155 km/h |
| Gewicht | 1060 kg |
| APK vervaldatum | 29-09-2025 |
| Datum eerste toelating | 31-10-2018 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 07-10-2023 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 998 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | 72 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 107 g/km |
| Emissienorm | euro 6 ad |
| Breedte | 170 cm |
| Lengte | 395 cm |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 251 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 520 kg |
| Aanhanger geremd | 730 kg |
| Technische max massa voertuig | 1450 kg |
| Massa leeg voertuig | 960 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1450 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2023 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | ksp130l-chmnkw(1m) |
| Variant | ksp13(mh) |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 30-04-2025
Rapport opnieuw genereren