| Kenteken | T-525-LL |
| Merk | BMW |
| Type | x5 xdrive45e |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 13-01-2020 |
| Nieuwprijs | € 97.961,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 210 Kw | 286 pk |
| Vermogen per kg | 0,02 Kw/kg |
| Topsnelheid | 235 km/h |
| Gewicht | 2510 kg |
| APK vervaldatum | 30-06-2027 |
| Datum eerste toelating | 13-01-2020 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 10-07-2023 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 6 |
| Motorinhoud | 2998 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | 78 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | euro 6 dg |
| Breedte | 200 cm |
| Lengte | 492 cm |
| Hoogte | 175 cm |
| Wielbasis | 298 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 2700 kg |
| Technische max massa voertuig | 3150 kg |
| Massa leeg voertuig | 2410 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 3150 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | daa50900 |
| Variant | ta61 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 08-06-2025
Rapport opnieuw genereren
