| Kenteken | T-529-PR |
| Merk | BMW |
| Type | x5 xdrive35i |
| Kleur | blauw |
| Bouwjaar | 29-09-2016 |
| Nieuwprijs | € 119.127,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 225 Kw | 306 pk |
| Vermogen per kg | 0,11 Kw/kg |
| Topsnelheid | 235 km/h |
| Gewicht | 2105 kg |
| APK vervaldatum | 30-11-2025 |
| Datum eerste toelating | 29-09-2016 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 05-08-2024 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | ja |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 6 |
| Motorinhoud | 2979 cc |
| Rijdend geluid | 69 db |
| Stationair geluid | 87 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8.5 l/100km | 1l op 11.8 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 199 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | 194 cm |
| Lengte | 489 cm |
| Hoogte | 176 cm |
| Wielbasis | 293 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 2700 kg |
| Technische max massa voertuig | 2785 kg |
| Massa leeg voertuig | 2005 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2785 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | 6a250000 |
| Variant | kr01 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 07-06-2025
Rapport opnieuw genereren