| Kenteken | T-554-SZ |
| Merk | Volkswagen |
| Type | up! |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 02-04-2024 |
| Nieuwprijs | € 28.874,- |
| Brandstof | elektriciteit |
| Vermogen | 62 Kw | 84 pk |
| Elektrisch vermogen | 61 Kw | 83 pk |
| Vermogen per kg | 0,05 Kw/kg |
| Topsnelheid | 130 km/h |
| Gewicht | 1248 kg |
| APK vervaldatum | 02-04-2028 |
| Datum eerste toelating | 02-04-2024 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 02-04-2024 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | - |
| Motorinhoud | - |
| Rijdend geluid | 69 db |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | ax |
| Breedte | 165 cm |
| Lengte | 360 cm |
| Hoogte | 148 cm |
| Wielbasis | 242 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 1530 kg |
| Massa leeg voertuig | 1148 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1530 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | fa1fa1cz0020gavr0evw1b14o |
| Variant | abebma |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 13-10-2025
Rapport opnieuw genereren
