| Kenteken | T-555-FF |
| Merk | Land Rover |
| Type | range rover evoque |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 27-01-2023 |
| Nieuwprijs | € 77.561,- |
| Brandstof | hybride |
| Vermogen | 153 Kw | 208 pk |
| Elektrisch vermogen | 80 Kw | 109 pk |
| Totaal vermogen | 233 Kw | 317 pk |
| Vermogen per kg | 0,07 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 2192 kg |
| APK vervaldatum | 27-01-2027 |
| Datum eerste toelating | 27-01-2023 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 01-06-2023 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 1498 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | - |
| Breedte | 190 cm |
| Lengte | 437 cm |
| Hoogte | 165 cm |
| Wielbasis | 268 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1600 kg |
| Technische max massa voertuig | 2660 kg |
| Massa leeg voertuig | 2092 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2660 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | 50ca001 |
| Variant | hoddc0 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 17-05-2025
Rapport opnieuw genereren