| Kenteken | T-591-RG |
| Merk | Volvo |
| Type | xc90 t8 twin engine |
| Kleur | blauw |
| Bouwjaar | 13-03-2020 |
| Nieuwprijs | € 93.644,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 223 Kw | 303 pk |
| Vermogen per kg | 0,00 Kw/kg |
| Topsnelheid | 230 km/h |
| Gewicht | 2329 kg |
| APK vervaldatum | 09-01-2026 |
| Datum eerste toelating | 13-03-2020 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 23-08-2023 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1969 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | 71 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | euro 6 dg |
| Breedte | - |
| Lengte | 495 cm |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 298 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 2400 kg |
| Technische max massa voertuig | 2980 kg |
| Massa leeg voertuig | 2229 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2980 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | lfbmud0? |
| Variant | lfbm |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 07-06-2025
Rapport opnieuw genereren