| Kenteken | T-689-BS |
| Merk | Audi |
| Type | a3 sportback |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 12-03-2018 |
| Nieuwprijs | € 35.351,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 85 Kw | 116 pk |
| Vermogen per kg | 0,07 Kw/kg |
| Topsnelheid | 206 km/h |
| Gewicht | 1275 kg |
| APK vervaldatum | 30-06-2025 |
| Datum eerste toelating | 12-03-2018 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 29-06-2023 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 999 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | 71 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 107 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | 179 cm |
| Lengte | 431 cm |
| Hoogte | 139 cm |
| Wielbasis | 262 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 630 kg |
| Aanhanger geremd | 1300 kg |
| Technische max massa voertuig | 1760 kg |
| Massa leeg voertuig | 1175 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1760 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2023 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | fd7fd7am006p8v337mmem1 |
| Variant | schzdf1 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 19-05-2025
Rapport opnieuw genereren