| Kenteken | T-816-LJ |
| Merk | Volvo |
| Type | xc40 |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 18-07-2023 |
| Nieuwprijs | € 54.036,- |
| Brandstof | hybride |
| Vermogen | 91 Kw | 124 pk |
| Elektrisch vermogen | 60 Kw | 82 pk |
| Totaal vermogen | 151 Kw | 205 pk |
| Vermogen per kg | 0,05 Kw/kg |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Gewicht | 1812 kg |
| APK vervaldatum | 18-07-2027 |
| Datum eerste toelating | 18-07-2023 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 18-07-2023 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 1477 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | euro 6 ap |
| Breedte | 187 cm |
| Lengte | 444 cm |
| Hoogte | 163 cm |
| Wielbasis | 270 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1800 kg |
| Technische max massa voertuig | 2290 kg |
| Massa leeg voertuig | 1712 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2290 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | xzbwvf0? |
| Variant | xzbw |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 28-05-2025
Rapport opnieuw genereren