| Kenteken | T-833-LS |
| Merk | Renault |
| Type | kadjar |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 25-06-2018 |
| Nieuwprijs | € 34.220,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 96 Kw | 131 pk |
| Vermogen per kg | 0,07 Kw/kg |
| Topsnelheid | 192 km/h |
| Gewicht | 1448 kg |
| APK vervaldatum | 08-10-2026 |
| Datum eerste toelating | 25-06-2018 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 02-09-2023 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1197 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | 73 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 134 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | 184 cm |
| Lengte | 445 cm |
| Hoogte | 160 cm |
| Wielbasis | 265 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 720 kg |
| Aanhanger geremd | 1500 kg |
| Technische max massa voertuig | 1911 kg |
| Massa leeg voertuig | 1348 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1911 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | mrbabb005000 |
| Variant | hf2 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 01-06-2025
Rapport opnieuw genereren