| Kenteken | T-888-TV |
| Merk | Toyota |
| Type | yaris |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 13-09-2023 |
| Nieuwprijs | € 26.725,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 92 Kw | 125 pk |
| Vermogen per kg | 0,08 Kw/kg |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Gewicht | 1120 kg |
| APK vervaldatum | 13-09-2027 |
| Datum eerste toelating | 13-09-2023 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 13-09-2023 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 1490 cc |
| Rijdend geluid | 69 db |
| Stationair geluid | 77 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | euro 6 ap |
| Breedte | 175 cm |
| Lengte | 394 cm |
| Hoogte | 150 cm |
| Wielbasis | 256 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 550 kg |
| Aanhanger geremd | 850 kg |
| Technische max massa voertuig | 1555 kg |
| Massa leeg voertuig | 1020 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1555 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2023 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | mxpa11l-chfnbw(2e) |
| Variant | mxpa11(h) |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 26-08-2025
Rapport opnieuw genereren