| Kenteken | T-928-LP |
| Merk | Toyota |
| Type | aygo |
| Kleur | blauw |
| Bouwjaar | 14-07-2011 |
| Nieuwprijs | € 9.390,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 50 Kw | 68 pk |
| Vermogen per kg | 0,05 Kw/kg |
| Topsnelheid | 157 km/h |
| Gewicht | 930 kg |
| APK vervaldatum | 12-07-2025 |
| Datum eerste toelating | 14-07-2011 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 12-07-2023 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | ja |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 998 cc |
| Rijdend geluid | 70 db |
| Stationair geluid | 78 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 105 g/km |
| Emissienorm | euro 5 f |
| Breedte | 162 cm |
| Lengte | 342 cm |
| Hoogte | 147 cm |
| Wielbasis | 234 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 1190 kg |
| Massa leeg voertuig | 830 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1190 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | kgb10l-ahmgkw(1j) |
| Variant | kgb10(h) |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 03-05-2025
Rapport opnieuw genereren