| Kenteken | T-965-XG |
| Merk | BMW |
| Type | i4 edrive40 |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 22-09-2023 |
| Nieuwprijs | € 69.910,- |
| Brandstof | elektriciteit |
| Vermogen | 106 Kw | 144 pk |
| Elektrisch vermogen | 250 Kw | 340 pk |
| Vermogen per kg | 0,05 Kw/kg |
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Gewicht | 2125 kg |
| APK vervaldatum | 22-09-2027 |
| Datum eerste toelating | 22-09-2023 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 22-09-2023 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | - |
| Motorinhoud | - |
| Rijdend geluid | 67 db |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | ax |
| Breedte | 185 cm |
| Lengte | 478 cm |
| Hoogte | 145 cm |
| Wielbasis | 286 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1600 kg |
| Technische max massa voertuig | 2605 kg |
| Massa leeg voertuig | 2025 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2605 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | 0ac50000 |
| Variant | 71aw |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 06-05-2025
Rapport opnieuw genereren