| Kenteken | T-994-GK |
| Merk | Giottiline |
| Type | therry t41 |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 30-07-2010 |
| Nieuwprijs | € 41.711,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 115 Kw | 156 pk |
| Vermogen per kg | 0,04 Kw/kg |
| Topsnelheid | 152 km/h |
| Gewicht | 3075 kg |
| APK vervaldatum | 03-07-2025 |
| Datum eerste toelating | 30-07-2010 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 07-07-2023 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | nee |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | nee |
| Export indicator | ja |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 2999 cc |
| Rijdend geluid | 74 db |
| Stationair geluid | 87 db |
| Toerental geluidsniveau | 2625 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 245 g/km |
| Emissienorm | euro 4 |
| Breedte | 235 cm |
| Lengte | 728 cm |
| Hoogte | 301 cm |
| Wielbasis | 404 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | 2000 kg |
| Technische max massa voertuig | 3500 kg |
| Massa leeg voertuig | 2975 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 3500 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | 0411c |
| Variant | cpat |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Aantal deuren | 3 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 14-06-2025
Rapport opnieuw genereren