| Kenteken | TB-587-J |
| Merk | Smart |
| Type | forfour |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 28-06-2018 |
| Nieuwprijs | € 14.101,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 52 Kw | 71 pk |
| Vermogen per kg | 0,05 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 975 kg |
| APK vervaldatum | 28-06-2026 |
| Datum eerste toelating | 28-06-2018 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 28-06-2018 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 999 cc |
| Rijdend geluid | 71 db |
| Stationair geluid | 85 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 3.8 l/100km | 1l op 26.3 km |
| Brandstofverbruik stad | 4.8 l/100km | 1l op 20.8 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4.2 l/100km | 1l op 23.8 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 97 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | 167 cm |
| Lengte | 353 cm |
| Hoogte | 155 cm |
| Wielbasis | 249 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 1400 kg |
| Massa leeg voertuig | 875 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1400 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | azbaa402 |
| Variant | 5211g0 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 21-08-2025
Rapport opnieuw genereren