| Kenteken | TB-639-T |
| Merk | Tesla |
| Type | model s |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 10-07-2018 |
| Nieuwprijs | € 126.400,- |
| Brandstof | elektriciteit |
| Vermogen | 69 Kw | 94 pk |
| Elektrisch vermogen | 193 Kw | 262 pk |
| Vermogen per kg | 0,03 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 2290 kg |
| APK vervaldatum | 10-07-2026 |
| Datum eerste toelating | 10-07-2018 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 10-07-2018 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | - |
| Motorinhoud | - |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | - |
| Breedte | 196 cm |
| Lengte | 498 cm |
| Hoogte | 145 cm |
| Wielbasis | 296 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 2694 kg |
| Massa leeg voertuig | 2190 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2694 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | b19b5n |
| Variant | 100d |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 22-06-2025
Rapport opnieuw genereren