| Kenteken | TB-879-X |
| Merk | Fiat |
| Type | 500 |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 29-06-2018 |
| Nieuwprijs | € 20.420,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 59 Kw | 80 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1005 kg |
| APK vervaldatum | 16-08-2025 |
| Datum eerste toelating | 29-06-2018 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 29-06-2018 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 2 |
| Motorinhoud | 875 cc |
| Rijdend geluid | 73 db |
| Stationair geluid | 83 db |
| Toerental geluidsniveau | 4125 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 3.4 l/100km | 1l op 29.4 km |
| Brandstofverbruik stad | 4.5 l/100km | 1l op 22.2 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 3.8 l/100km | 1l op 26.3 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 88 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | 163 cm |
| Lengte | 357 cm |
| Hoogte | 149 cm |
| Wielbasis | 230 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 400 kg |
| Aanhanger geremd | 800 kg |
| Technische max massa voertuig | 1370 kg |
| Massa leeg voertuig | 905 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1370 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | 12c |
| Variant | axn1a |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 3 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 03-05-2025
Rapport opnieuw genereren