| Kenteken | TD-254-V |
| Merk | Renault |
| Type | megane |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 17-07-2018 |
| Nieuwprijs | € 32.525,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 81 Kw | 110 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1386 kg |
| APK vervaldatum | 17-07-2025 |
| Datum eerste toelating | 17-07-2018 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 17-07-2018 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1461 cc |
| Rijdend geluid | 70 db |
| Stationair geluid | 75 db |
| Toerental geluidsniveau | 3000 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 3.5 l/100km | 1l op 28.6 km |
| Brandstofverbruik stad | 4 l/100km | 1l op 25 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 3.7 l/100km | 1l op 27 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 95 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | 181 cm |
| Lengte | 436 cm |
| Hoogte | 144 cm |
| Wielbasis | 267 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 690 kg |
| Aanhanger geremd | 1650 kg |
| Technische max massa voertuig | 1876 kg |
| Massa leeg voertuig | 1286 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1876 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | a3a62a010000 |
| Variant | bh2 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 10-01-2025
Rapport opnieuw genereren