| Kenteken | TD-342-K |
| Merk | Suzuki |
| Type | celerio |
| Kleur | rood |
| Bouwjaar | 06-07-2018 |
| Nieuwprijs | € 14.054,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 50 Kw | 68 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 885 kg |
| APK vervaldatum | 22-11-2025 |
| Datum eerste toelating | 06-07-2018 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 06-07-2018 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 998 cc |
| Rijdend geluid | 72 db |
| Stationair geluid | 76 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 3.9 l/100km | 1l op 25.6 km |
| Brandstofverbruik stad | 5.2 l/100km | 1l op 19.2 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4.3 l/100km | 1l op 23.3 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 99 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | 160 cm |
| Lengte | 360 cm |
| Hoogte | 154 cm |
| Wielbasis | 243 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 400 kg |
| Aanhanger geremd | 400 kg |
| Technische max massa voertuig | 1260 kg |
| Massa leeg voertuig | 785 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1260 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | amt5s |
| Variant | e42s |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 12-06-2025
Rapport opnieuw genereren
