| Kenteken | TF-355-J |
| Merk | Kia |
| Type | picanto |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 24-07-2018 |
| Nieuwprijs | € 17.060,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 62 Kw | 84 pk |
| Vermogen per kg | 0,07 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 939 kg |
| APK vervaldatum | 24-07-2026 |
| Datum eerste toelating | 24-07-2018 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 24-07-2018 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1248 cc |
| Rijdend geluid | 71 db |
| Stationair geluid | 78 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 3.7 l/100km | 1l op 27 km |
| Brandstofverbruik stad | 5.8 l/100km | 1l op 17.2 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4.5 l/100km | 1l op 22.2 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 104 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | 160 cm |
| Lengte | 360 cm |
| Hoogte | 149 cm |
| Wielbasis | 240 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 1400 kg |
| Massa leeg voertuig | 839 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1400 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | m55az1 |
| Variant | f5p41 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 15-06-2025
Rapport opnieuw genereren