| Kenteken | TF-720-T |
| Merk | BMW |
| Type | 318i |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 30-07-2018 |
| Nieuwprijs | € 46.314,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 100 Kw | 136 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1565 kg |
| APK vervaldatum | 30-07-2026 |
| Datum eerste toelating | 30-07-2018 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 30-07-2018 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 1499 cc |
| Rijdend geluid | 68 db |
| Stationair geluid | 73 db |
| Toerental geluidsniveau | 3300 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 5.4 l/100km | 1l op 18.5 km |
| Brandstofverbruik stad | 7.6 l/100km | 1l op 13.2 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6.2 l/100km | 1l op 16.1 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 140 g/km |
| Emissienorm | euro 6 bg |
| Breedte | 181 cm |
| Lengte | 463 cm |
| Hoogte | 143 cm |
| Wielbasis | 281 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 695 kg |
| Aanhanger geremd | 1300 kg |
| Technische max massa voertuig | 2090 kg |
| Massa leeg voertuig | 1465 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2090 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | 6aw50000 |
| Variant | 8k11 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 09-06-2025
Rapport opnieuw genereren