| Kenteken | TH-854-F |
| Merk | Mazda |
| Type | cx-3 |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 25-08-2018 |
| Nieuwprijs | € 29.145,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 88 Kw | 120 pk |
| Vermogen per kg | 0,07 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1270 kg |
| APK vervaldatum | 01-09-2026 |
| Datum eerste toelating | 25-08-2018 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 25-08-2018 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1998 cc |
| Rijdend geluid | 71 db |
| Stationair geluid | 81 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4.9 l/100km | 1l op 20.4 km |
| Brandstofverbruik stad | 7.3 l/100km | 1l op 13.7 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.8 l/100km | 1l op 17.2 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 136 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | 177 cm |
| Lengte | 428 cm |
| Hoogte | 154 cm |
| Wielbasis | 257 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 625 kg |
| Aanhanger geremd | 1200 kg |
| Technische max massa voertuig | 1730 kg |
| Massa leeg voertuig | 1170 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1730 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | a1w01 |
| Variant | 6w7 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 04-09-2025
Rapport opnieuw genereren