| Kenteken | TJ-005-Z |
| Merk | Ford |
| Type | edge |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 23-01-2017 |
| Nieuwprijs | € 74.340,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 155 Kw | 211 pk |
| Vermogen per kg | 0,08 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1949 kg |
| APK vervaldatum | 23-01-2026 |
| Datum eerste toelating | 23-01-2017 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 28-08-2018 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1997 cc |
| Rijdend geluid | 68 db |
| Stationair geluid | 72 db |
| Toerental geluidsniveau | 2813 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 5.5 l/100km | 1l op 18.2 km |
| Brandstofverbruik stad | 6.5 l/100km | 1l op 15.4 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.9 l/100km | 1l op 16.9 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 152 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 285 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 2000 kg |
| Technische max massa voertuig | 2555 kg |
| Massa leeg voertuig | 1849 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2555 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | 5hdanbsb |
| Variant | t9ce4yx |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 26-08-2025
Rapport opnieuw genereren