| Kenteken | TJ-118-H |
| Merk | Dethleffs |
| Type | magic edition t 003 |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 06-10-2018 |
| Nieuwprijs | € 90.078,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 110 Kw | 150 pk |
| Vermogen per kg | 0,04 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 3020 kg |
| APK vervaldatum | 06-10-2025 |
| Datum eerste toelating | 06-10-2018 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 06-10-2018 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 2287 cc |
| Rijdend geluid | 74 db |
| Stationair geluid | 80 db |
| Toerental geluidsniveau | 2625 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | euro 6 y |
| Breedte | 233 cm |
| Lengte | 741 cm |
| Hoogte | 294 cm |
| Wielbasis | 404 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1900 kg |
| Technische max massa voertuig | 3850 kg |
| Massa leeg voertuig | 2920 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 3500 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | m4ll0i44dth181 |
| Variant | ftn2ff |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 3 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 19-06-2025
Rapport opnieuw genereren