| Kenteken | TK-962-F |
| Merk | BMW |
| Type | 116d |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 03-07-2014 |
| Nieuwprijs | € 38.813,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 85 Kw | 116 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1425 kg |
| APK vervaldatum | 31-12-2025 |
| Datum eerste toelating | 03-07-2014 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 17-08-2018 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | ja |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1995 cc |
| Rijdend geluid | 72 db |
| Stationair geluid | 78 db |
| Toerental geluidsniveau | 3000 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 3.6 l/100km | 1l op 27.8 km |
| Brandstofverbruik stad | 5 l/100km | 1l op 20 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4.1 l/100km | 1l op 24.4 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 109 g/km |
| Emissienorm | euro 5 j |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 269 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 690 kg |
| Aanhanger geremd | 1200 kg |
| Technische max massa voertuig | 1915 kg |
| Massa leeg voertuig | 1325 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1915 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | 5a150000 |
| Variant | 1c71 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 15-06-2025
Rapport opnieuw genereren