| Kenteken | TN-943-G |
| Merk | Audi |
| Type | s5 coupe |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 24-05-2013 |
| Nieuwprijs | € 85.853,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 245 Kw | 333 pk |
| Vermogen per kg | 0,14 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1750 kg |
| APK vervaldatum | 31-07-2026 |
| Datum eerste toelating | 24-05-2013 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 05-09-2018 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 6 |
| Motorinhoud | 2995 cc |
| Rijdend geluid | 74 db |
| Stationair geluid | 78 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 6.6 l/100km | 1l op 15.2 km |
| Brandstofverbruik stad | 10.7 l/100km | 1l op 9.3 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8.1 l/100km | 1l op 12.3 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 190 g/km |
| Emissienorm | euro 5 f |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 276 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1900 kg |
| Technische max massa voertuig | 2175 kg |
| Massa leeg voertuig | 1650 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2175 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | qd7b5041rb8t4s47mgem1 |
| Variant | ccgwcq1 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 2 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 07-12-2025
Rapport opnieuw genereren