| Kenteken | TP-072-X |
| Merk | Ford |
| Type | focus |
| Kleur | oranje |
| Bouwjaar | 28-03-2006 |
| Nieuwprijs | - |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 166 Kw | 226 pk |
| Vermogen per kg | 0,12 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1392 kg |
| APK vervaldatum | 24-09-2025 |
| Datum eerste toelating | 28-03-2006 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 29-09-2018 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 5 |
| Motorinhoud | 2521 cc |
| Rijdend geluid | 74 db |
| Stationair geluid | 82 db |
| Toerental geluidsniveau | 4500 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 6.8 l/100km | 1l op 14.7 km |
| Brandstofverbruik stad | 13.7 l/100km | 1l op 7.3 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 9.3 l/100km | 1l op 10.8 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 224 g/km |
| Emissienorm | euro 4 |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 264 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 1860 kg |
| Massa leeg voertuig | 1292 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1860 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | 5hkdmn |
| Variant | hyda13 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 2 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 30-06-2025
Rapport opnieuw genereren