| Kenteken | TP-520-S |
| Merk | Volvo |
| Type | v40 cross country |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 25-09-2018 |
| Nieuwprijs | € 31.710,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 112 Kw | 152 pk |
| Vermogen per kg | 0,08 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1460 kg |
| APK vervaldatum | 04-10-2026 |
| Datum eerste toelating | 25-09-2018 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 25-09-2018 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1498 cc |
| Rijdend geluid | 67 db |
| Stationair geluid | 70 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 5 l/100km | 1l op 20 km |
| Brandstofverbruik stad | 7 l/100km | 1l op 14.3 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.8 l/100km | 1l op 17.2 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 134 g/km |
| Emissienorm | euro 6 bg |
| Breedte | 180 cm |
| Lengte | 437 cm |
| Hoogte | 146 cm |
| Wielbasis | 265 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 700 kg |
| Aanhanger geremd | 1500 kg |
| Technische max massa voertuig | 1975 kg |
| Massa leeg voertuig | 1360 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1975 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | mz32v0?? |
| Variant | mz32 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 04-08-2025
Rapport opnieuw genereren