| Kenteken | TS-484-R |
| Merk | Audi |
| Type | a6 avant |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 25-06-2015 |
| Nieuwprijs | € 98.340,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 200 Kw | 272 pk |
| Vermogen per kg | 0,10 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1910 kg |
| APK vervaldatum | 18-11-2025 |
| Datum eerste toelating | 25-06-2015 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 15-10-2018 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 6 |
| Motorinhoud | 2967 cc |
| Rijdend geluid | 70 db |
| Stationair geluid | 70 db |
| Toerental geluidsniveau | 2375 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 5 l/100km | 1l op 20 km |
| Brandstofverbruik stad | 6.2 l/100km | 1l op 16.1 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.4 l/100km | 1l op 18.5 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 144 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 291 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 2000 kg |
| Technische max massa voertuig | 2465 kg |
| Massa leeg voertuig | 1810 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2465 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | qd7b5034p4g13s57mmem2 |
| Variant | acrtdq1 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 09-06-2025
Rapport opnieuw genereren