| Kenteken | TS-896-R |
| Merk | Seat |
| Type | leon st |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 06-11-2018 |
| Nieuwprijs | € 27.322,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 85 Kw | 116 pk |
| Vermogen per kg | 0,07 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1242 kg |
| APK vervaldatum | 05-03-2026 |
| Datum eerste toelating | 06-11-2018 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 06-11-2018 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 999 cc |
| Rijdend geluid | 64 db |
| Stationair geluid | 72 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4.3 l/100km | 1l op 23.3 km |
| Brandstofverbruik stad | 5.5 l/100km | 1l op 18.2 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4.8 l/100km | 1l op 20.8 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 108 g/km |
| Emissienorm | euro 6 ag |
| Breedte | 182 cm |
| Lengte | 455 cm |
| Hoogte | 145 cm |
| Wielbasis | 262 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 620 kg |
| Aanhanger geremd | 1000 kg |
| Technische max massa voertuig | 1780 kg |
| Massa leeg voertuig | 1142 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1780 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | fm6efm6aj0167cpvlo51ba |
| Variant | fdkrfx0v |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 09-06-2025
Rapport opnieuw genereren