| Kenteken | TT-008-S |
| Merk | Renault |
| Type | captur |
| Kleur | rood |
| Bouwjaar | 31-10-2018 |
| Nieuwprijs | € 23.955,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 66 Kw | 90 pk |
| Vermogen per kg | 0,05 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1248 kg |
| APK vervaldatum | 31-10-2026 |
| Datum eerste toelating | 31-10-2018 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 31-10-2018 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 898 cc |
| Rijdend geluid | 72 db |
| Stationair geluid | 80 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4.5 l/100km | 1l op 22.2 km |
| Brandstofverbruik stad | 6 l/100km | 1l op 16.7 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.1 l/100km | 1l op 19.6 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 113 g/km |
| Emissienorm | euro 6 zd |
| Breedte | 178 cm |
| Lengte | 412 cm |
| Hoogte | 157 cm |
| Wielbasis | 261 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 620 kg |
| Aanhanger geremd | 1200 kg |
| Technische max massa voertuig | 1671 kg |
| Massa leeg voertuig | 1148 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1671 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | 2r0515 |
| Variant | 2r05 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 25-08-2025
Rapport opnieuw genereren