| Kenteken | TT-767-S |
| Merk | Volkswagen |
| Type | golf |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 07-11-2018 |
| Nieuwprijs | € 31.598,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 85 Kw | 116 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1355 kg |
| APK vervaldatum | 06-12-2025 |
| Datum eerste toelating | 07-11-2018 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 07-11-2018 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1598 cc |
| Rijdend geluid | 69 db |
| Stationair geluid | 69 db |
| Toerental geluidsniveau | 2375 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 3.8 l/100km | 1l op 26.3 km |
| Brandstofverbruik stad | 4.7 l/100km | 1l op 21.3 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4.1 l/100km | 1l op 24.4 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 108 g/km |
| Emissienorm | euro 6 ag |
| Breedte | 179 cm |
| Lengte | 426 cm |
| Hoogte | 144 cm |
| Wielbasis | 262 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 670 kg |
| Aanhanger geremd | 1500 kg |
| Technische max massa voertuig | 1860 kg |
| Massa leeg voertuig | 1255 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1860 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | fm5fm5a4051n7cpon1vl1avr2na |
| Variant | gac4dgtex0 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 09-05-2025
Rapport opnieuw genereren