| Kenteken | TT-879-N |
| Merk | Mini |
| Type | countryman cooper |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 14-11-2017 |
| Nieuwprijs | € 45.146,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 100 Kw | 136 pk |
| Vermogen per kg | 0,07 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1465 kg |
| APK vervaldatum | 14-11-2025 |
| Datum eerste toelating | 14-11-2017 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 19-10-2018 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 1499 cc |
| Rijdend geluid | 69 db |
| Stationair geluid | 78 db |
| Toerental geluidsniveau | 3300 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 5.1 l/100km | 1l op 19.6 km |
| Brandstofverbruik stad | 6.7 l/100km | 1l op 14.9 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.7 l/100km | 1l op 17.5 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 130 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 267 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 715 kg |
| Aanhanger geremd | 1500 kg |
| Technische max massa voertuig | 1975 kg |
| Massa leeg voertuig | 1365 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1975 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | ca3500l0 |
| Variant | ys31 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 14-06-2025
Rapport opnieuw genereren