| Kenteken | TZ-572-S |
| Merk | Volkswagen |
| Type | golf |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 14-12-2010 |
| Nieuwprijs | € 21.106,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 59 Kw | 80 pk |
| Vermogen per kg | 0,05 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1217 kg |
| APK vervaldatum | 19-02-2026 |
| Datum eerste toelating | 14-12-2010 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 24-11-2018 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1390 cc |
| Rijdend geluid | 73 db |
| Stationair geluid | 78 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 5.1 l/100km | 1l op 19.6 km |
| Brandstofverbruik stad | 8.5 l/100km | 1l op 11.8 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6.4 l/100km | 1l op 15.6 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 149 g/km |
| Emissienorm | euro 5 a |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 258 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 600 kg |
| Aanhanger geremd | 800 kg |
| Technische max massa voertuig | 1750 kg |
| Massa leeg voertuig | 1117 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1750 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | fm5fm5af015n7mgn1 |
| Variant | accggax0 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 15-06-2025
Rapport opnieuw genereren