| Kenteken | TZ-747-Z |
| Merk | Kia |
| Type | niro |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 28-11-2018 |
| Nieuwprijs | € 29.835,- |
| Brandstof | hybride |
| Vermogen | 75 Kw | 102 pk |
| Elektrisch vermogen | 32 Kw | 44 pk |
| Totaal vermogen | 107 Kw | 145 pk |
| Vermogen per kg | 0,05 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1490 kg |
| APK vervaldatum | 28-11-2026 |
| Datum eerste toelating | 28-11-2018 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 28-11-2018 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1580 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | euro 6 |
| Breedte | 181 cm |
| Lengte | 436 cm |
| Hoogte | 154 cm |
| Wielbasis | 270 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 600 kg |
| Aanhanger geremd | 1300 kg |
| Technische max massa voertuig | 1930 kg |
| Massa leeg voertuig | 1390 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1930 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | d61cy1 |
| Variant | c5p11 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 04-12-2025
Rapport opnieuw genereren