| Kenteken | TZ-777-K |
| Merk | Mercedes Benz |
| Type | c 180 |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 23-11-2018 |
| Nieuwprijs | € 50.404,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 115 Kw | 156 pk |
| Vermogen per kg | 0,08 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1460 kg |
| APK vervaldatum | 26-11-2026 |
| Datum eerste toelating | 23-11-2018 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 23-11-2018 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1595 cc |
| Rijdend geluid | 70 db |
| Stationair geluid | 79 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 5 l/100km | 1l op 20 km |
| Brandstofverbruik stad | 8.1 l/100km | 1l op 12.3 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6.2 l/100km | 1l op 16.1 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 141 g/km |
| Emissienorm | euro 6 ag |
| Breedte | 184 cm |
| Lengte | 476 cm |
| Hoogte | 145 cm |
| Wielbasis | 284 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 730 kg |
| Aanhanger geremd | 1800 kg |
| Technische max massa voertuig | 2040 kg |
| Massa leeg voertuig | 1360 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2040 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | czaa057c |
| Variant | r031t0 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 15-06-2025
Rapport opnieuw genereren