| Kenteken | V-042-SF |
| Merk | Iveco |
| Type | 50c18 |
| Kleur | n.v.t. |
| Bouwjaar | 12-09-2018 |
| Nieuwprijs | € 91.547,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 132 Kw | 179 pk |
| Vermogen per kg | 0,04 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 3173 kg |
| APK vervaldatum | 12-09-2025 |
| Datum eerste toelating | 12-09-2018 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 12-09-2018 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 2998 cc |
| Rijdend geluid | 74 db |
| Stationair geluid | 83 db |
| Toerental geluidsniveau | 2625 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 7.8 l/100km | 1l op 12.8 km |
| Brandstofverbruik stad | 9.4 l/100km | 1l op 10.6 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8.4 l/100km | 1l op 11.9 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 221 g/km |
| Emissienorm | euro 6 y |
| Breedte | 216 cm |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 435 cm |
| Laadvermogen | 427 kg |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 5200 kg |
| Massa leeg voertuig | 3073 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 3500 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | - |
| Variant | - |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Aantal deuren | - |
| Voertuigsoort | bedrijfsauto |
Rapportdatum: 15-05-2025
Rapport opnieuw genereren