| Kenteken | V-053-TL |
| Merk | Hvm |
| Type | master horsebox |
| Kleur | n.v.t. |
| Bouwjaar | 30-11-2018 |
| Nieuwprijs | € 35.040,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 125 Kw | 170 pk |
| Vermogen per kg | 0,05 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 2700 kg |
| APK vervaldatum | 05-12-2025 |
| Datum eerste toelating | 30-11-2018 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 30-11-2018 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 2299 cc |
| Rijdend geluid | 70 db |
| Stationair geluid | 82 db |
| Toerental geluidsniveau | 2625 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 7.1 l/100km | 1l op 14.1 km |
| Brandstofverbruik stad | 8 l/100km | 1l op 12.5 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7.5 l/100km | 1l op 13.3 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 193 g/km |
| Emissienorm | euro 6 y |
| Breedte | 210 cm |
| Lengte | 623 cm |
| Hoogte | 287 cm |
| Wielbasis | 433 cm |
| Laadvermogen | 900 kg |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 3500 kg |
| Massa leeg voertuig | 2600 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 3500 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | sd |
| Variant | em9tmlb310s3h2t0 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | - |
| Voertuigsoort | bedrijfsauto |
Rapportdatum: 01-06-2025
Rapport opnieuw genereren