| Kenteken | V-087-BP |
| Merk | Mercedes Benz |
| Type | citan |
| Kleur | n.v.t. |
| Bouwjaar | 28-11-2016 |
| Nieuwprijs | € 28.517,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 66 Kw | 90 pk |
| Vermogen per kg | 0,05 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1434 kg |
| APK vervaldatum | 02-09-2025 |
| Datum eerste toelating | 28-11-2016 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 28-11-2016 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1461 cc |
| Rijdend geluid | 72 db |
| Stationair geluid | 79 db |
| Toerental geluidsniveau | 3000 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4.1 l/100km | 1l op 24.4 km |
| Brandstofverbruik stad | 4.6 l/100km | 1l op 21.7 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4.2 l/100km | 1l op 23.8 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 110 g/km |
| Emissienorm | euro 5 l |
| Breedte | 183 cm |
| Lengte | 432 cm |
| Hoogte | 181 cm |
| Wielbasis | 270 cm |
| Laadvermogen | 616 kg |
| Aanhanger ongeremd | 675 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 1950 kg |
| Massa leeg voertuig | 1334 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1950 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | fx58b5 |
| Variant | fx58 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | - |
| Voertuigsoort | bedrijfsauto |
Rapportdatum: 02-05-2025
Rapport opnieuw genereren