| Kenteken | V-117-VZ |
| Merk | Mercedes Benz |
| Type | vito businessvan |
| Kleur | n.v.t. |
| Bouwjaar | 26-02-2019 |
| Nieuwprijs | € 69.493,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 120 Kw | 163 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 2140 kg |
| APK vervaldatum | 26-02-2026 |
| Datum eerste toelating | 26-02-2019 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 26-02-2019 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 2143 cc |
| Rijdend geluid | 73 db |
| Stationair geluid | 79 db |
| Toerental geluidsniveau | 2850 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 5.3 l/100km | 1l op 18.9 km |
| Brandstofverbruik stad | 6.7 l/100km | 1l op 14.9 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.8 l/100km | 1l op 17.2 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 153 g/km |
| Emissienorm | euro 6 y |
| Breedte | 193 cm |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 320 cm |
| Laadvermogen | 760 kg |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 2800 kg |
| Massa leeg voertuig | 2040 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2800 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | 2fkr8s35be |
| Variant | dka3l280v |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | - |
| Voertuigsoort | bedrijfsauto |
Rapportdatum: 07-06-2025
Rapport opnieuw genereren