| Kenteken | V-146-XJ |
| Merk | Mercedes Benz |
| Type | sprinter |
| Kleur | n.v.t. |
| Bouwjaar | 23-07-2018 |
| Nieuwprijs | € 56.211,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 120 Kw | 163 pk |
| Vermogen per kg | 0,05 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 2414 kg |
| APK vervaldatum | 10-08-2025 |
| Datum eerste toelating | 23-07-2018 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 12-06-2019 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | ja |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 2143 cc |
| Rijdend geluid | 68 db |
| Stationair geluid | 82 db |
| Toerental geluidsniveau | 2850 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 8 l/100km | 1l op 12.5 km |
| Brandstofverbruik stad | 8.4 l/100km | 1l op 11.9 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8.3 l/100km | 1l op 12 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 217 g/km |
| Emissienorm | euro 6 zf |
| Breedte | 202 cm |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 367 cm |
| Laadvermogen | 1186 kg |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 3500 kg |
| Massa leeg voertuig | 2314 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 3500 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | qf3b3vd3xxxx |
| Variant | l2md1350axx |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | - |
| Voertuigsoort | bedrijfsauto |
Rapportdatum: 04-06-2025
Rapport opnieuw genereren