| Kenteken | V-169-VK |
| Merk | Volkswagen |
| Type | transporter doublecab |
| Kleur | n.v.t. |
| Bouwjaar | 19-01-2019 |
| Nieuwprijs | € 65.498,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 150 Kw | 204 pk |
| Vermogen per kg | 0,07 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 2168 kg |
| APK vervaldatum | 15-08-2026 |
| Datum eerste toelating | 19-01-2019 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 19-01-2019 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | nee |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1968 cc |
| Rijdend geluid | 72 db |
| Stationair geluid | 74 db |
| Toerental geluidsniveau | 2375 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 5.8 l/100km | 1l op 17.2 km |
| Brandstofverbruik stad | 7.3 l/100km | 1l op 13.7 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6.4 l/100km | 1l op 15.6 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 166 g/km |
| Emissienorm | euro 6 y |
| Breedte | 190 cm |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 340 cm |
| Laadvermogen | 932 kg |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 3000 kg |
| Massa leeg voertuig | 2068 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 3000 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | lnfd7bt0117nvr227mmg3tl6426 |
| Variant | ncxeb300x0 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Aantal deuren | - |
| Voertuigsoort | bedrijfsauto |
Rapportdatum: 09-09-2025
Rapport opnieuw genereren
