| Kenteken | V-179-PX |
| Merk | Ford |
| Type | transit |
| Kleur | n.v.t. |
| Bouwjaar | 28-06-2018 |
| Nieuwprijs | € 56.889,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 125 Kw | 170 pk |
| Vermogen per kg | 0,05 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 2483 kg |
| APK vervaldatum | 22-05-2025 |
| Datum eerste toelating | 28-06-2018 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 28-06-2018 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | nee |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1995 cc |
| Rijdend geluid | 78 db |
| Stationair geluid | 79 db |
| Toerental geluidsniveau | 2625 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 6.7 l/100km | 1l op 14.9 km |
| Brandstofverbruik stad | 8 l/100km | 1l op 12.5 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7.2 l/100km | 1l op 13.9 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 187 g/km |
| Emissienorm | euro 6 y |
| Breedte | 206 cm |
| Lengte | 670 cm |
| Hoogte | 277 cm |
| Wielbasis | 375 cm |
| Laadvermogen | 1117 kg |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 3500 kg |
| Massa leeg voertuig | 2383 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 3500 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | g3madsabc00ya |
| Variant | ynr62adx |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | - |
| Voertuigsoort | bedrijfsauto |
Rapportdatum: 12-06-2025
Rapport opnieuw genereren