| Kenteken | V-207-HJ |
| Merk | Mercedes Benz |
| Type | sprinter |
| Kleur | n.v.t. |
| Bouwjaar | 24-07-2017 |
| Nieuwprijs | € 46.889,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 140 Kw | 190 pk |
| Vermogen per kg | 0,07 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 2070 kg |
| APK vervaldatum | 14-08-2026 |
| Datum eerste toelating | 24-07-2017 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 24-07-2017 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | ja |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 6 |
| Motorinhoud | 2987 cc |
| Rijdend geluid | 73 db |
| Stationair geluid | 81 db |
| Toerental geluidsniveau | 2850 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | euro vi c |
| Breedte | 201 cm |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 367 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 5000 kg |
| Massa leeg voertuig | 1970 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 3500 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | - |
| Tellerstandoordeel | niet geregistreerd |
| Uitvoering | - |
| Variant | - |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | - |
| Voertuigsoort | bedrijfsauto |
Rapportdatum: 25-08-2025
Rapport opnieuw genereren