| Kenteken | V-211-RJ |
| Merk | Mercedes Benz |
| Type | vito |
| Kleur | n.v.t. |
| Bouwjaar | 08-05-2017 |
| Nieuwprijs | € 67.534,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 120 Kw | 163 pk |
| Vermogen per kg | 0,05 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 2241 kg |
| APK vervaldatum | 01-06-2026 |
| Datum eerste toelating | 08-05-2017 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 24-07-2018 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | ja |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | nee |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 2143 cc |
| Rijdend geluid | 73 db |
| Stationair geluid | 79 db |
| Toerental geluidsniveau | 2850 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 5.7 l/100km | 1l op 17.5 km |
| Brandstofverbruik stad | 8.7 l/100km | 1l op 11.5 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6.7 l/100km | 1l op 14.9 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 176 g/km |
| Emissienorm | euro 6 y |
| Breedte | 193 cm |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 320 cm |
| Laadvermogen | 909 kg |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 3050 kg |
| Massa leeg voertuig | 2141 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 3050 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | 2fkp8u35xx |
| Variant | mxa3l305e |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | - |
| Voertuigsoort | bedrijfsauto |
Rapportdatum: 09-06-2025
Rapport opnieuw genereren