| Kenteken | V-221-RL |
| Merk | Van blitterswijk |
| Type | g4 eco- mobiliteit |
| Kleur | n.v.t. |
| Bouwjaar | 16-11-2018 |
| Nieuwprijs | € 40.000,- |
| Brandstof | elektriciteit |
| Vermogen | 13 Kw | 18 pk |
| Elektrisch vermogen | 17 Kw | 23 pk |
| Vermogen per kg | 0,01 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1262 kg |
| APK vervaldatum | 18-12-2026 |
| Datum eerste toelating | 16-11-2018 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 16-11-2018 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | - |
| Motorinhoud | - |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | - |
| Breedte | 137 cm |
| Lengte | 411 cm |
| Hoogte | 245 cm |
| Wielbasis | 202 cm |
| Laadvermogen | 938 kg |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 2100 kg |
| Massa leeg voertuig | 1162 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2100 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | - |
| Variant | - |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | - |
| Voertuigsoort | bedrijfsauto |
Rapportdatum: 09-06-2025
Rapport opnieuw genereren