| Kenteken | V-235-JG |
| Merk | Ssangyong |
| Type | xlv |
| Kleur | n.v.t. |
| Bouwjaar | 06-10-2017 |
| Nieuwprijs | € 38.552,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 85 Kw | 116 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1465 kg |
| APK vervaldatum | 16-10-2025 |
| Datum eerste toelating | 06-10-2017 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 06-10-2017 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1597 cc |
| Rijdend geluid | 70 db |
| Stationair geluid | 76 db |
| Toerental geluidsniveau | 3000 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4.2 l/100km | 1l op 23.8 km |
| Brandstofverbruik stad | 5.1 l/100km | 1l op 19.6 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4.5 l/100km | 1l op 22.2 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 117 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | 180 cm |
| Lengte | 444 cm |
| Hoogte | 161 cm |
| Wielbasis | 260 cm |
| Laadvermogen | 605 kg |
| Aanhanger ongeremd | 500 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 1970 kg |
| Massa leeg voertuig | 1365 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1970 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | gub32(s) |
| Variant | bu2l |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | - |
| Voertuigsoort | bedrijfsauto |
Rapportdatum: 15-06-2025
Rapport opnieuw genereren
