| Kenteken | V-363-XH |
| Merk | Renault |
| Type | trafic |
| Kleur | n.v.t. |
| Bouwjaar | 19-03-2019 |
| Nieuwprijs | € 38.241,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 70 Kw | 95 pk |
| Vermogen per kg | 0,04 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1800 kg |
| APK vervaldatum | 01-04-2026 |
| Datum eerste toelating | 19-03-2019 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 19-03-2019 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1598 cc |
| Rijdend geluid | 71 db |
| Stationair geluid | 75 db |
| Toerental geluidsniveau | 2625 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 5.8 l/100km | 1l op 17.2 km |
| Brandstofverbruik stad | 7.8 l/100km | 1l op 12.8 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6.5 l/100km | 1l op 15.4 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 170 g/km |
| Emissienorm | euro 6 y |
| Breedte | 196 cm |
| Lengte | 500 cm |
| Hoogte | 195 cm |
| Wielbasis | 310 cm |
| Laadvermogen | 1100 kg |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 2800 kg |
| Massa leeg voertuig | 1700 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2800 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | mj1002600a10 |
| Variant | far9m |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | - |
| Voertuigsoort | bedrijfsauto |
Rapportdatum: 08-05-2025
Rapport opnieuw genereren