| Kenteken | V-376-ZK |
| Merk | Mercedes Benz |
| Type | v-klasse |
| Kleur | n.v.t. |
| Bouwjaar | 17-10-2017 |
| Nieuwprijs | € 77.329,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 140 Kw | 190 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 2530 kg |
| APK vervaldatum | 17-10-2025 |
| Datum eerste toelating | 17-10-2017 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 07-05-2019 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 2143 cc |
| Rijdend geluid | 74 db |
| Stationair geluid | 79 db |
| Toerental geluidsniveau | 2850 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 5.5 l/100km | 1l op 18.2 km |
| Brandstofverbruik stad | 6.9 l/100km | 1l op 14.5 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6 l/100km | 1l op 16.7 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 158 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | 193 cm |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 320 cm |
| Laadvermogen | 670 kg |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 3100 kg |
| Massa leeg voertuig | 2430 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 3100 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | - |
| Variant | - |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | - |
| Voertuigsoort | bedrijfsauto |
Rapportdatum: 19-05-2025
Rapport opnieuw genereren