| Kenteken | V-384-HF |
| Merk | Mercedes Benz |
| Type | vito |
| Kleur | n.v.t. |
| Bouwjaar | 30-06-2017 |
| Nieuwprijs | € 48.870,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 100 Kw | 136 pk |
| Vermogen per kg | 0,05 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 2168 kg |
| APK vervaldatum | 08-07-2025 |
| Datum eerste toelating | 30-06-2017 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 30-06-2017 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | ja |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 2143 cc |
| Rijdend geluid | 74 db |
| Stationair geluid | 78 db |
| Toerental geluidsniveau | 2850 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 5.6 l/100km | 1l op 17.9 km |
| Brandstofverbruik stad | 6.7 l/100km | 1l op 14.9 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6 l/100km | 1l op 16.7 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 158 g/km |
| Emissienorm | euro 6 y |
| Breedte | 193 cm |
| Lengte | 514 cm |
| Hoogte | 191 cm |
| Wielbasis | 320 cm |
| Laadvermogen | 732 kg |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 2800 kg |
| Massa leeg voertuig | 2068 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2800 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | 2flm8s23be |
| Variant | kwa7l280v |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | - |
| Voertuigsoort | bedrijfsauto |
Rapportdatum: 13-05-2025
Rapport opnieuw genereren