| Kenteken | V-386-LJ |
| Merk | Volkswagen |
| Type | transporter |
| Kleur | n.v.t. |
| Bouwjaar | 29-01-2018 |
| Nieuwprijs | € 49.644,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 110 Kw | 150 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1940 kg |
| APK vervaldatum | 20-04-2026 |
| Datum eerste toelating | 29-01-2018 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 29-01-2018 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1968 cc |
| Rijdend geluid | 72 db |
| Stationair geluid | 77 db |
| Toerental geluidsniveau | 2375 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 5.4 l/100km | 1l op 18.5 km |
| Brandstofverbruik stad | 6.6 l/100km | 1l op 15.2 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.8 l/100km | 1l op 17.2 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 153 g/km |
| Emissienorm | euro 6 y |
| Breedte | 190 cm |
| Lengte | 490 cm |
| Hoogte | 197 cm |
| Wielbasis | 300 cm |
| Laadvermogen | 960 kg |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 2800 kg |
| Massa leeg voertuig | 1840 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2800 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | nnfd7bt0116nvr217mmg3rl6323 |
| Variant | gcxha280x0 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | - |
| Voertuigsoort | bedrijfsauto |
Rapportdatum: 13-06-2025
Rapport opnieuw genereren